Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Elektro-Met oferuje szeroki wybór wysokiej jakości wózków masztowych, paleciaków masztowych i wózków paletowych masztowych, aby zaspokoić Państwa potrzeby. Nasze wózki masztowe są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach i zapewniają wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność

Wózki masztowe
Elektryczny wózek paletowy - masztowy wysokiego podnoszenia GH 1200 E BERNARDO nr kat: 07-1106 Elektryczny wózek paletowy - masztowy wysokiego podnoszenia GH 1200 E BERNARDO nr kat: 07-1106
Producent: BERNARDO
Cena:

15 814,37 zł

Cena netto: 12 857,21 zł

zobacz więcej
UNICRAFT GHHW 1000 Wózek paletowy-masztowy 6151016 UNICRAFT GHHW 1000 Wózek paletowy-masztowy 6151016
Producent: Unicraft
Cena:

5 689,43 zł

Cena netto: 4 625,55 zł

szt.
zobacz więcej

Wózek Masztowy

Wózek masztowy to niezawodny i kompaktowy pojazd transportowy, który jest idealny do pracy w garażu lub magazynie. Jest lekki i łatwy w użyciu, a dzięki uniwersalnej konstrukcji może być używany do transportu towarów o różnych rozmiarach i ciężarze. W ofercie znajduje się szeroki wybór modeli, takich jak zwykłe wózki masztowe, wersje elektryczne i silnikowe.

 

Paleciak Masztowy

Paleciak masztowy to idealne rozwiązanie dla pracowników magazynu. Szybko i łatwo przenosi towary o dużym ciężarze. To lekkie, bezpieczne narzędzie transportowe jest łatwe do manewrowania i można je łatwo poruszać po dowolnym terenie. Nasze paleciaki mają ergonomicznie zaprojektowaną konstrukcję, która minimalizuje ryzyko urazu i pozytywnie wpłynie na produktywność.

 

Wózek Paletowy Masztowy

Elektro-Met oferuje szeroką gamę profesjonalnych wózków paletowych masztowych do transportu towarów o dużym ciężarze. Są one zaprojektowane tak, aby ergonomicznie dopasować się do osoby użytkującej je oraz aby zminimalizować ryzyko urazu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz mocy oraz modeli, od niewielkich po duże, a także modele elektryczne lub silnikowe.

Promocja Protekt
 Promocja narzędzia ogrodnicze
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium