SPARTUS Spawarka inwertorowa elektrodowa z pulsem 250A EasyARC 250P
towar niedostępny
Opis
WYDAJNA I INTUICYJNA SPAWARKA MMA Z PULSEM
SPARTUS EasyARC 250P to spawarka wykorzystująca zaawansowaną technologię inwertorową z tranzystorami IGBT. Jest idealna dla różnorodnych zastosowań spawalniczych, zarówno metodą MMA jak i TIG Lift. Zasilana jest z sieci trójfazowej 400V.
Nowoczesne rozwiązania zawarte w SPARTUS EasyARC 250P czynią je niezbędnym narzędziem dla osób szukających niezawodności i wysokiej jakości spawania w różnorodnych warunkach pracy. To idealne rozwiązanie dla warsztatów, produkcji oraz prac remontowych, gdzie wymagana jest precyzja i moc.
Cechy szczególne:
- spawanie MMA
- Dzięki regulacji natężenia prądu do 250A EasyARC 250P zapewnia wysoką efektywność pracy. Urządzenie umożliwia spawania elektrodami o średnicy do 5mm oraz materiałami o maksymalnej grubości 6,2mm.
- SPARTUS EasyARC 250P w trybie MMA Pulse gwarantuje dokładniejszą kontrolę nad procesem spawania. Spawacz może ustawić parametry, takie jak częstotliwość pulsu i prąd bazowy, co pozwala na precyzyjne dopasowanie urządzenia do konkretnych warunków i materiałów. Pulsacyjne spawanie pomaga w ograniczeniu odkształceń cieplnych, co jest istotne zwłaszcza przy spawaniu delikatnych materiałów lub w miejscach, gdzie minimalizacja deformacji jest kluczowa. Dzięki funkcji pulsu zmniejszamy ryzyko nadmiernego rozpryskiwania metalu (zachlapywania), dzięki czemu uzyskujemy spoiny o wysokiej czystości i dużo lepszej jakości.
- INNOWACYJNA FUNKCJA „SYN”
- SPARTUS EasyARC 250P posiada innowacyjną funkcję „SYN”, dzięki której po wprowadzeniu grubości materiału, urządzenie automatycznie dostosowuje amperaż i sugeruje odpowiednią średnicę elektrody. Funkcja ta znacząco upraszcza i przyspiesza proces przygotowania do pracy.
- DODATKOWE FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE
- EasyARC 250P jest wyposażona w funkcje pomocnicze takie jak Arc Force, Hot Start i VRD, które zwiększają komfort użytkowania i efektywność pracy, zapewniając stabilność łuku i łatwość inicjacji spawania.
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz |
|---|---|
| Prąd spawania MMA | 10 - 250A |
| Cykl pracy MMA | 30% |
| Napięcie biegu jałowego | 75V |
| Pulsacja | tak |
| Arc Force | tak |
| Hot Start | tak |
| VRD | tak |
| TIG Lift | tak |
| Pobór prądu | 16A |
| Współczynnik mocy (cosφ) | 0.81 |
| Sprawność η | 86.7 |
| Klasa izolacji | H |
| Stopień ochrony | IP21S |
| Waga | 11kg |
| Wymiary | 500 × 220 × 310mm |
Zakres dostawy
- Spawarki z serii SPARTUS Easy sprzedawane są wyłącznie w kompletnych zestawach, które zawierają wszystkie niezbędne elementy do rozpoczęcia pracy.
- Pakiet zawiera:
- • EasyARC 250P
- • uchwyt elektrodowy
- • przewód masowy
- • instrukcję obsługi
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.