STAHLWILLE 96830167 Zestaw kluczy płaskich 6-36mm 11szt. TCS10/11,6X7-34X36MM
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
towar niedostępny
Ocena: 0
Producent: STAHLWILLE
Kod produktu: 96830167
Opis
Zestaw kluczy płaskich 6-36mm 11szt. TCS10/11,6X7-34X36MM 96830167 STAHLWILLE
  • Dodatkowe wgłębienia „push-out” umożliwiają wygodne wyjmowanie kluczy płaskich
  • Antypoślizgowe wykończenie sprawia, że klucz płaski jest ergonomiczny i wygodnie leży w dłoni
Nr kat: 96830167
Zawartość: 6 x 7; 8 x 9; 10 x 11; 12 x 13; 14 x 15; 16 x 17; 18 x 21; 19 x 22; 24 x 27; 30 x 32; 34 x 36 mm
Długość mm (L): 350 mm
Szerokość mm (b): 175 mm
Wysokość mm (h): 80mm
Liczba narzędzi: 11 szt.
Przegródki do szuflad: 1/3
Waga (g): 2056 g
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Produkty powiązane
Producent: STAHLWILLE
STAHLWILLE 96830124 Zestaw kluczy płaskich dwustronnych MOTOR TCS WT 10A/9 STAHLWILLE 96830124 Zestaw kluczy płaskich dwustronnych MOTOR TCS WT 10A/9