STAHLWILLE 96830353 Zestaw kluczy płaskich 6-32mm 10szt. TCS 10/10,6X7-30X32 MM MF
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
towar niedostępny
Ocena: 0
Producent: STAHLWILLE
Kod produktu: 96830353
Opis
Zestaw kluczy płaskich 6-32mm 10szt. TCS 10/10,6X7-30X32 MM MF 96830353 STAHLWILLE
Nr kat: 96830353
Model: 6 x 7; 8 x 9; 10 x 11; 12 x 13; 14 x 15; 16 x 17; 18 x 21; 19 x 22; 24 x 27; 30 x 32 mm
Zawartość: TCS MOTOR 10/10 6x7-30x32MF
Długość mm (L): 350 mm
Szerokość mm (b): 175 mm
Wysokość mm (h): 75 mm
Liczba narzędzi: 10 szt.
Przegródki do szuflad: 1/3
Waga (g): 1437 g
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Produkty powiązane
Producent: STAHLWILLE
STAHLWILLE 96830124 Zestaw kluczy płaskich dwustronnych MOTOR TCS WT 10A/9 STAHLWILLE 96830124 Zestaw kluczy płaskich dwustronnych MOTOR TCS WT 10A/9