STAHLWILLE 96830356 Zestaw kluczy oczkowych odgiętych 6-22mm 8szt. TCS 20/8,6X7-19X22MM MF
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
towar niedostępny
Ocena: 0
Producent: STAHLWILLE
Kod produktu: 96830356
Opis
Zestaw kluczy oczkowych odgiętych 6-22mm 8szt. TCS 20/8,6X7-19X22MM MF 96830356 STAHLWILLE
  • Nr art.: 96830356
  • Zawartość: 6 x 7; 8 x 9; 10 x 11; 12 x 13; 14 x 15; 16 x 17; 18 x 21; 19 x 22 mm
  • Długość mm (L): 350 mm
  • Szerokość mm (b): 175 mm
  • Wysokość mm (h): 45 mm
  • Liczba narzędzi: 8 szt.
  • Przegródki do szuflad: 1/3
  • Waga: 1323 g
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Produkty powiązane
Producent: STAHLWILLE
STAHLWILLE 96830124 Zestaw kluczy płaskich dwustronnych MOTOR TCS WT 10A/9 STAHLWILLE 96830124 Zestaw kluczy płaskich dwustronnych MOTOR TCS WT 10A/9